Staň sa súčasťou motivačnej výzvy #wewillrise.

Ukáž celému svetu akú máš v sebe disciplínu a čo dokážeš. Motivuj svojich priateľov a inšpiruj svoje okolie k športovej aktivite. Jednoduchým spôsobom predaj štafetu na sociálnych sieťach s #wewillrise #fockedhydrate

Prečo to robíme?

Za posledné 3 roky sme si prešli všetci ťažkými časmi, ktoré mali negatívny vplyv na nás všetkých. Stratili sme kontakt so samým sebou, prestávame chápať podstatu lásky, priateľstva, tvrdej práce a disciplíny, ktorá nás vždy viedla k úspechu. Naštartujme zmenu športom, ktorý v nás vždy vyvolával šťastie a pocit hrdosti z prekonania svojich hraníc. Naštartujme úspech vďaka disciplíne, ktorá šport vždy sprevádzala. Prinavráťme do svojich životov podstatu a nechajme priestor disciplíne, lebo ona sa k nám prihovára:

Ja som ten, z ktorého máš strach. Ja som ten, ktorý čaká na teba v temnote, v temnote, kde budeš osamote. V temnote, kde sa postavíš hrozbám, hrozbám, ktorým budeš musieť čeliť sám, v daždi, v chlade v tme, ale len s mojou pomocou ich prekonáš. Ja som disciplína. Ja som zdroj tvojho úspechu. Ten kto začal o mne pochybovať, tu už nie je. Je pochovaný v hlbokej priepasti minulosti aj s jeho snami. Bezo mňa, bez disciplíny, si ničím. Ja ťa tvarujem, tvoje telo, tvoju myseľ, tvoj príbeh. Viem ti dať veľa, ale ak ma opustíš, viem si zobrať späť ešte viac. Spoločne tomu čelme, lebo len spoločne povstaneme.

Pridaj sa aj ty k nám #wewillrise

Čo tým dosiahneš?

  • Podporíš a inšpiruješ svojou športovou aktivitou našich partnerov Special Olympics Slovakia, ŠK Slovan Bratislava. Spoločne podporíme ich výkon.
  • Prinavrátiš podstatu disciplíne.
  • Inšpiruješ pozitívne svoje okolie. ( možno práve tvojou storkou zlepšíš niekomu deň, možno inšpiruješ k lepšiemu výkonu, možno niekomu zmeníš život ).
  • Podporíš tak myšlienku dôležitej hydratácie, ktorá je veľmi podceňovaná.

Výzvu podporujú