Čo je FOCKED „STORY“

Každá značka má svoj príbeh a ani v tomto prípade tomu nebude inak. Pôvodná myšlienka drinku sa zrodila pred 6 rokmi. Súčasný majiteľ a tvorca sa začal pohrávať s nápadom vytvoriť drink, ktorý by bol nie len dizajnovo blízky zákazníkovi a vrátil podstatu slovného spojenia LOVEBRAND, no zároveň by mal blahodarné účinky na telo a myseľ. V deň, keď sa táto myšlienka zrodila, sa odohralo v jeho živote niečo zásadné.

Zo dňa na deň dostal výpoveď. V okamihu prišiel o spoločenský status, milovaných kolegov, s ktorými trávil väčšinu svojho času a kreatívnu náplň práce. Táto situácia dostala tvorcu na jednu stranu do skľúčeného stavu hlbokej depresie a stresu, avšak na druhú stranu začal pomaly vnímať príležitosť, ktorá sa mu otvárala rovno pred očami. Silu v kreativite a pocit absolútnej slobody, ktorú by mohol dosiahnuť začali prevládať nad týmto stresom a otočil túto negatívnu energiu v niečo pozitívne.

„SCHWITCHOL“ SVOJ STRES, SVOJ FOCKED

A takto sa zrodila myšlienka #switchyourfocked. Vďaka tomuto zvratu sa každý deň učil niečo nové, prekonával prekážky a začal vnímať a posudzovať situácie z rôznych uhlov pohľadu. Pochopil, že ak začneme mať kontrolu nad stresom, tak sa stres stane našim verným pomocníkom, kompasom a dôležitým alarmom v našom živote.

FOCKED nie je len drink s blahodarným účinkom, jeho obsah je obohatený príbehom, ktorý postavil pevnú kostru samotného produktu.

Dnešnú dobu môžeme nazvať dobu rýchlosti obalenú v strese v rôznych formách. 21.storočie nás naučilo vnímať stres ako nepriateľa. My vo FOCKED hovoríme „SWITCHYOURFOCKED“. Naučte sa so stresom pracovať a ovládať ho.

Vďaka unikátnemu zloženiu drinku FOCKED dostanete Váš stresový hormón kortizol pod kontrolu a zároveň Vaše kognitívne funkcie pozdvihne na lepšiu úroveň. Veľmi dôležité sú pre nás blahodarné účinky prísad ako sú damiana, schizandra, mate a guarana, ktoré sa dlhé stáročia využívajú v medicíne pri liečebných procesoch. Viac o týchto účinkoch nájdete na našom webe.

V unikátnej receptúre sme vynechali aspartam a taurin, ktoré pôsobia na naše telo výrazne negatívnym účinkom. Veríme, že našim prístupom a plánmi do budúcnosti prispejeme k lepšiemu svetu a obohatíme zdravými produktami súčasný trh.